Samorządowcy chcą rozmowy z premierem o pieniądzach
Przedstawiciele organizacji samorządowych spotkali się pod Kancelarią Premiera, by zaapelować do szefa rządu o spotkanie. Chcą z nim rozmawiać o trudnej sytuacji finansowej miast, gmin i powiatów. Samorządy są w tej chwili w trakcie ustalania przyszłorocznych budżetów. Mają problem z ich zaplanowaniem i, aby sprostać temu wyzwaniu, muszą - ze szkodą dla swych mieszkańców - rezygnować z części inwestycji.

























