Budimex i Metrostav zbudują dwa odcinki S7
GDDKiA podpisała umowy na realizację dwóch odcinków S7 między Koszwałami a Elblągiem ze spółką Metrostav i Budimex. Pierwsze samochody pojadą nową trasą w październiku 2018 r. - podała Dyrekcja w komunikacie.








