NIK: niewiele mieszkańców gmin korzysta z usług e-Administracji
Pomimo udostępnienia e-usług w skontrolowanych urzędach miast oraz gmin, mieszkańcy i przedsiębiorcy niezbyt chętnie korzystają z tego typu rozwiązań - wynika z przeprowadzanego przez Najwyższą Izbę Kontroli badania.




