W Szwecji kierowca już nie skorzysta z telefonu
Kierowcy w Szwecji nie będą już mogli swobodnie korzystać z telefonów podczas jazdy samochodem. Z początkiem grudnia wchodzi w życie nowe prawo, które zakazuje kierującemu pojazdem zachowania mogącego odwrócić jego uwagę.











