Sejm uchwalił ustawę podwyższającą świadczenia pielęgnacyjne
Sejm uchwalił ustawę podwyższającą świadczenia pielęgnacyjne. Jest ona odpowiedzią na trwający od ponad dwóch tygodni protest rodziców niepełnosprawnych dzieci. Według ustawy świadczenie od maja wzrośnie do 1000 zł, od 2015 r. do 1200 zł, a od 2016 r. do 1300 zł netto.








