Rząd wycofuje się z regulacji "na bestie"?
Rząd wygasza kontrowersyjną ustawę o sprawcach niebezpiecznych. Obecne przepisy będą prawdopodobnie uznane za niekonstytucyjne. Docelowe rozwiązanie ma się znaleźć w dużej nowelizacji prawa karnego.






