Sikorski podpisał protokół do umowy z Indiami o unikaniu podwójnego opodatkowania
29 stycznia 2013 r. Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski oraz Sekretarz Stanu Indii Preneet Kaur podpisali w Warszawie Protokół do polsko-indyjskiej umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania i zapobiegania uchylaniu się od opodatkowania w zakresie podatków od dochodu.



