RIO: gmina nie może wprowadzić ulgi podatkowej
Rada gminy wprowadzając w uchwale zwolnienie częściowe w istocie wprowadza ulgę podatkową, do czego nie jest upoważniona. Tak stwierdziła Regionalna Izba Obrachunkowa w Lublinie w uchwale z 3 września 2013 r.


