Jakie obowiązki spoczywają na uczelni w związku z używaniem urządzenia chłodniczego ?
Jakie obowiązki spoczywają na uczelni wyższej w związku z używaniem urządzenia chłodniczego napełnionego czynnikiem chłodniczym w ilości większej niż 3 kg, w myśl ustawy z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych (Dz. U. z 2015 r. poz. 881) - dalej u.s.z.w.o. - oraz rozporządzeń wydanych na jej podstawie?








