Od piątku dodatkowe cła na niektóre towary z USA
Od piatku 22 czerwca br. obowiązywać będzie rozporządzenie Komisji Europejskiej nakładające dodatkowe cła na import niektórych towarów pochodzących ze Stanów Zjednoczonych Ameryki - poinformowało w czwartek Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.



















