Uczniowie - nic się nie stało!
Nauczyciele nie opuszczają swoich podopiecznych podobnie, jak pielęgniarki czy lekarze nie odchodzą od łóżek pacjentów. A mają dokąd odejść, bo przecież pracując w hipermarketach przy kasie otrzymaliby większą pensję - pisze prof. Bogusław Śliwerski w felietonie podsumowującym pierwszy rok reformy.
























