MEN: Rosną nakłady na edukację
Sukcesywnie zwiększamy nakłady na oświatę - zapewnia Ministerstwo Edukacji Narodowej. Informuje, że w latach 2016-2019 subwencja oświatowa wzrosła o 5,5 mld złotych. I dziwi się stwierdzeniom, że samorządy "muszą dokładać do oświaty". - Samorządy również są odpowiedzialne za oświatę - podkreśla MEN.






















