Warszawa: bezpłatne badania profilaktyczne w Centrum Onkologii
W związku z obchodzonym w październiku Miesiącem Walki z Rakiem Piersi stołeczne Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie zaprasza w sobotę 22 października 2016 roku na badania profilaktyczne w ramach Dnia Drzwi Otwartych.









