WUM odwołał konferencję na temat aborcji
Warszawski Uniwersytet Medyczny powiadomił, że odwołuje konferencję na temat aborcji, której organizatorami miały być jeden z zakładów uczelni oraz Ordo Iuris. Przeciwko przedsięwzięciu protestowali studenci – informuje Gazeta Wyborcza.












