Rząd będzie odpowiadał za stosowanie stawki 12 zł w przetargach
Wprowadzenie stawki 12 zł za godzinę powinno zagwarantować zatrudnionym, że instytucje publiczne zapłacą wymaganą płacę za godzinę. To rząd będzie odpowiadał za skuteczne regulacje prawne oraz ich pełne stosowanie przez zamawiających - podkreśla Federacja Przedsiębiorców Polskich.





