Samorządowcy debatowali o modernizacji Odrzańskiej Drogi Wodnej
We Wrocławiu odbyła się specjalna konferencja inaugurująca konsultacje programu modernizacji Odrzańskiej Drogi Wodnej. Obecni na spotkaniu samorządowcy oraz przedstawiciele strony rządowej debatowali o szansach oraz wyzwaniach stojących przed JST, w związku z planowaną inwestycją.







