SN: trzeba zwrócić spadkobiercom kwoty uzyskane z najmu nie swoich lokali
Korzystanie z nieruchomości przez posiadacza samoistnego, który oddał rzecz do używania najemcy, polega wyłącznie na pobieraniu pożytków cywilnych - tak brzmi uchwała siedmiu sędziów Sądu Najwyższego.






