Kolejny działacz "Iustitii" idzie do MS
Z dniem 2 lutego 2016 r. sędzia Jacek Przygucki, członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Sędziów Polskich, złożył rezygnację z członkostwa w tej komisji. Jak poinformował, rezygnacja wiąże się z delegacją do Ministerstwa Sprawiedliwości.










