Warszawskie Centrum Onkologii wdraża program naprawczy
Minister Zdrowia złożył wyjaśnienia na temat sytuacji Centrum Onkologii w Warszawie. Wprowadzono szereg działań naprawczych oraz restrukturyzacyjnych. Zmiany są systematycznie i na bieżąco monitorowane przez Ministerstwo Zdrowia. Instytut Centrum Onkologii odzyskał już płynność finansową i wdraża rozwiązania, których celem jest poprawa warunków leczenia pacjentów.





