MG promuje elektryczne samochody
Naukowo-techniczne aspekty samochodów elektrycznych oraz propozycje działań upowszechniających e-mobilność to główne tematy konferencji 2012 International Conference on Electric Vehicles. Dyskusja z udziałem wicepremiera, ministra gospodarki Waldemara Pawlaka odbyła się 9 lipca 2012 r. na Politechnice Warszawskiej.








