Wiceminister gospodarki otworzył biogazownię w Konopnicy
4 października uroczyście otwarto biogazownię rolniczą w Konopnicy. W czasie uroczystości wiceminister gospodarki Mieczysław Kasprzak nawiązał do przygotowanych przez ekspertów MG Kierunków rozwoju biogazowni rolniczych w Polsce w latach 2010-2020. Dokument zakłada, że do 2020 roku w każdej polskiej gminie powstanie średnio jedna biogazownia wykorzystująca biomasę pochodzenia rolniczego wyjaśnił.







