Śląskie: ponad 36 tys. uczniów zgłoszono do "Wyprawki szkolnej"
Ponad 36 tys. uczniów ze szkół województwa śląskiego zgłoszono do udziału w rządowym programie Wyprawka szkolna - poinformowało w poniedziałek Śląskie Kuratorium Oświaty w Katowicach. W tym roku na ten cel przeznaczono ponad 8,1 mln zł.







