Z przejściem na emeryturę lepiej poczekać do lipca
Osoby, które chcą przejść na emeryturę w najbliższych tygodniach powinny przemyśleć swoją decyzję. Czerwiec to najmniej korzystny miesiąc na składanie wniosków. Wszystko z powodu mechanizmu waloryzacji składek i kapitału początkowego. Do przeczekania tego okresu zachęca też minister pracy.
























