Kopacz: uchwalenie ustawy dotyczącej in vitro to sukces polskiej wolności
Przyjęcie przez Sejm ustawy o in vitro to wielki sukces polskiej wolności - powiedziała w czwartek 25 czerwa 2015 premier Ewa Kopacz.- Dotrzymałam słowa. Ustawa o in vitro jest. Bardzo się z tego cieszę. To jest wielki sukces polskiej wolności. Ta ustawa nie jest ustawą obligatoryjną, ale dla tych ludzi, którzy w tej chwili mają wielki problem, to jest zbawienie dla nich, to jest dla nich szansa, żeby mieć kawałek swojego szczęścia - powiedziała Kopacz dziennikarzom po głosowaniu.

