Kraków: śledztwo w sprawie śmierci trzymiesięcznego dziecka w szpitalu
Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci trzymiesięcznego dziecka w szpitalu imienia Stefana Żeromskiego w Krakowie. Jest podejrzenie, że do nieumyślnego pozbawienia życia dziewczynki doszło przez błąd pielęgniarki – informuje portal www.wiadomosci.wp.pl










