Małopolskie: 23 lekarzy w szpitalu w Proszowicach złożyło wypowiedzenia
23 lekarzy w szpitalu w Proszowicach (Małopolskie) złożyło wypowiedzenia – poinformowano we wtorek 31 października 2017 roku w tym szpitalu. Lekarze domagają się zmiany polityki finansowej placówki. W czwartek 2 listopada 2017 pracownicy szpitala spotkają się ze związkami zawodowymi, by negocjować.











