Poznań: Uniwersytet Medyczny zbuduje nowy SOR
Poznański Uniwersytet Medyczny planuje budowę Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, w nowym gmachu za szpitalem przy ulicy Przybyszewskiego. Władze uczelni spotkały się z radnymi, by przekonać ich do zgody na przekazanie ziemi pod rozbudowę. Rada Miasta zdecyduje o przekazaniu gruntu w najbliższych miesiącach. Obszar, którym jest zainteresowany uniwersytet, ma powierzchnię 6 ha.





