Będą wyższe mandaty za wykroczenia
Ministerstwo Sprawiedliwości i Komenda Główna Policji pracują nad projektem ustawy zaostrzającej sankcje w kodeksie wykroczeń. Przewiduje on, że policja będzie mogła nakładać mandaty do 1 tys. zł, a w przypadku zbiegu wykroczeń - do 2 tys. zł.


