Od 2016 r. za miejsca postojowe w garażach zapłacimy proporcjonalnie do udziału
Zgodnie z opublikowaną w ubiegłym tygodniu nowelizacją ustawy o podatkach i opłatach lokalnych, od 1 stycznia 2016 r. zmieni się sposób opodatkowania garaży wielostanowiskowych w budynkach mieszkalnych.



