ZNP: Wszyscy nauczyciele powinni dostać bony na komputery
Przepisy określające, którzy nauczyciele dostaną bony na laptopy dyskryminują pedagogów uczących w klasach I-III i szkołach ponadpodstawowych - wskazuje Związek Nauczycielstwa Polskiego. Uważa, że rozporządzenie określające kategorię beneficjentów pomocy nie realizuje zakresu delegacji ustawowej oraz jest wbrew założeniom Krajowego Planu Odbudowy.





















