Jastrzębie-Zdrój: darmowa komunikacja dla dzieci, uczniów i studentów
Dzieci, uczniowie i studenci z Jastrzębia-Zdroju już wkrótce będą jeździć komunikacją miejską za darmo. Jastrzębscy radni podczas wtorkowej nadzwyczajnej sesji przyjęli zmiany w budżecie, dzięki którym przeznaczono środki na ten cel - 432 tys. zł w tym i 1,3 mln zł w kolejnym roku.











