Zielony Oskar po raz pierwszy dla Polski
20 maja 2015 r. w Barcelonie zostały wręczone nagrody EMAS Awards 2015, nazywane środowiskowymi Oskarami. Po raz pierwszy w historii polska organizacja zdobyła główną nagrodę. Prestiżowe wyróżnienie trafiło do Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. z Tych.







