Graś: nie likwidujemy ulgi zdrowotnej
Rzecznik rządu Paweł Graś zapewnił, że w rządzie nie ma i nie będzie planów likwidacji ulgi podatkowej związanej ze składką zdrowotną. Według niego, minister pracy Jolanta Fedak została źle zrozumiana. Minister finansów Jacek Rostowski potwierdził, że pani minister się pomyliła. Jolanta Fedak wydała oświadczenie, w którym zapewnia, że chodziło jej o sprawy techniczne dotyczące przekazywania składek zdrowotnych bezrobotnych.





