Energooszczędny biurowiec w Katowicach
30 sierpnia w Katowicach otwarto pierwszy w kraju biurowiec wyposażony w najnowocześniejszą w Europie energooszczędną technologię wytwarzającą łącznie ciepło, prąd i chłód z gazu ziemnego. Instalację zlokalizowano na dachu budynku.












