Akademia sprzedaży dla doradców podatkowych to innowacyjny projekt szkoleniowy oparty na zastosowaniu najlepszych standardów szkoleniowych z obszaru usług profesjonalnego doradztwa prawnego i finansowego w połączeniu ze specyfiką działania kancelarii doradztwa podatkowego.

W dzisiejszym świecie prawniczych usług doradczych przede wszystkim liczą się umiejętności przekonania Klienta do jakości oferowanych świadczeń. Trzeba zatem umieć zbudować odpowiednią wartość oferowanych usług i jednocześnie stale polepszać umiejętność dotarcia do potencjalnych zainteresowanych ich nabyciem.

Zakończyliśmy dwudniowe szkolenie pt. Akademia Sprzedaży dla Doradców Podatkowych zorganizowane przez Wolters Kluwer Polska z  Kancelarią Doradztwa Podatkowego A.F.O.
Szkolenie odbyło się 1-2 października br. w malowniczym miejscu – Hotel Podklasztorze w Sulejowie.

         

W charakterze prelegentów wystąpili doświadczeni doradcy podatkowi i trenerzy:

- Joanis Platis
- Waldemar Szewc
- Aleksander Binsztok

Opis tematyczny szkolenie znajduje się na stronie  www.konferencja.abc.com.pl/akademiasprzedazy/   

W ramach szkolenia każdy z uczestników otrzymał od firmy Wolters Kluwer Polska bezpłatny dostęp do publikacji elektronicznej e-Przegląd Podatkowy. Jest to elektroniczna wersja czasopisma o tematyce podatkowej wydawanego przez Wolters Kluwer Polska od 1991 roku.


Przegląd Podatkowy >> 

Uczestnicy szkolenia otrzymali także dostęp do nowego produktu LEX Navigator Procedury Podatkowe. 
 

Czytaj więcej >> 

Dla naszych uczestników przygotowaliśmy bogate materiały merytoryczna do których została dołączona najnowsza książka „Doradztwo podatkowe. Funkcjonowanie i kierunki rozwoju”

Autor: Irena Sobieska
Prezentowana monografia jest jedynym na rynku tak kompleksowym opracowaniem poświęconym doradztwu podatkowemu w Polsce, w tym czynnikom determinującym jego rozwój.
Czytaj więcej >>

 

Zapraszamy do udziału w kolejnych seminariach i konferencjach WKP dla doradców podatkowych oraz do korzystania z naszych produktów.