Znamy budowlanego Mistrza Polski w piłce halowej
Zespół Maxfarbex-Budotermika Busko-Zdrój został Mistrzem Polski Branży Budowlanejw halowej piłce nożnej. W rozgrywanym w dniach 15-16 lutego br. turnieju udział wzięło 16 drużyn reprezentujących firmy z terenu całego kraju. Patronem medialnym wydarzenia był serwis ABC Środowisko.








