Pierwszego września ruszają centra obsługi podatników
Od 1 września podatnicy będą mogli załatwić swoje sprawy nie tylko we własnym urzędzie, ale zrobią to także w wybranych miejscach na terenie całego kraju. Administracja Podatkowa uruchamia centra obsługi, w których oprócz spraw podatkowych, będzie można złożyć wybrane dokumenty z obszaru ZUS i akcyzy.








