Sieć aptek Puls planuje otwarcie nowej placówki, która będzie się mieściła w Chojnie, na terenie rozbudowywanego obiektu Intermarche. Uruchomienie apteki planowane jest na ostatni kwartał 2015 roku.

W maju 2015 roku rozpoczęła działalność nowa apteka sieci, zlokalizowana w Gryficach na terenie nowo powstającej E-Galerii przy ulicy Dąbrowskiego.

Sieć Aptek Puls rozpoczęła działalność w 1998 roku. Pierwszą otwartą apteką była placówka zlokalizowana w Szczecinie przy ulicy Felczaka 8. W miarę rozwoju spółki sukcesywnie uruchamiane były kolejne apteki w Szczecinie i w okolicznych miejscowościach – Policach, Gryfinie, Świnoujściu oraz Trzebiatowie.

Rok 2007 stał się momentem przełomowym w historii spółki, z uwagi na decyzję stworzenia wspólnej marki i jednolitej wizualizacji aptek.

Obecnie sieć Puls liczy ogółem 11 aptek i obsługuje rocznie prawie 500.000 klientów, pozostając przy tym w dalszym ciągu firmą rodzinną.

Każda apteka sieci posiada w stałej ofercie kilka tysięcy leków, suplementów, środków pomocniczych i opatrunkowych. Oferuje również bogaty asortyment produktów dla dzieci oraz dermokosmetyków.

Opracowanie: Magdalena Okoniewska

Źródło: www.aptekapuls.pl, stan z dnia 2 października 2015 r.