Czy pracodawca może wystawić zbiorcze świadectwo pracy obejmujące okresy umowy na zastępstwo i na czas określony?
Pytanie pochodzi z publikacji Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń SpołecznychPracownik był zatrudniony na zastępstwo od dnia 16 września 2013 r. Umowa została rozwiązana na mocy porozumienia stron z dniem 16 marca 2014 r. Następnie zawarto umowę o pracę na czas określony od dnia 17 marca 2014 r. do dnia 31 marca 2016 r.Kiedy i za jakie okresy zatrudnienia należy wystawić świadectwo pracy?Czy łącznie za cały okres zatrudnienia, czy odrębnie z każdej umowy?



