W Ostrołęce powstanie ośrodek rehabilitacji kardiologicznej
Samorząd województwa mazowieckiego sfinansuje inwestycję, w wyniku której w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Ostrołęce powstanie Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej. Będzie się składał z oddziału stacjonarnego, dziennego oraz telerehabilitacji (pacjenci wyposażeni w urządzenia do teletransmisji będą mogli rehabilitować się w domu).














