Stary SIO wkrótce kończy swój żywot
Nowy system informacji oświatowej zaczął działać w styczniu 2014 roku. Zmiany miały usprawnić procedurę wprowadzania danych, ale MEN nie zdecydował się na całkowitą likwidację starej bazy danych i oba funkcjonowały równolegle. Wygląda na to, że skończy się to 1 marca 2019 r.























