Naczelna Izba Aptekarska żąda równego dostępu do leków
Naczelna Izba Aptekarska opublikowała na swojej stronie protest i żądanie równego dostępu do leków. Izba protestuje przeciwko reglamentacji leków refundowanych ze środków publicznych. Protest aptekarzy związany jest z uchwaloną przez Sejm na początku kwietnia 2015 nowelizacją Prawa farmaceutycznego.




