Grozi nam epidemia chorób układu oddechowego
Z powodu zanieczyszczenia powietrza grozi nam epidemia chorób układu oddechowego, takich jak astma, alergia i przewlekła obturacyjna choroba płuc powiedział we wtorek 26 maja 2015 roku na konferencji prasowej w Warszawie dr Piotr Dąbrowiecki z Wojskowego Instytutu Medycznego.



