Siedlce: oddział ginekologiczny i pracownia rezonansu po remoncie
W Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach zakończyła się inwestycja dotycząca przebudowy i rozbudowy oddziału położniczo-ginekologicznego i oddziału neonatologicznego. Szpital ma również nową pracownię diagnostyki obrazowej i aparat do rezonansu magnetycznego.











