Ponad 300 chorych na astmę alergiczną objętych programem lekowym
Ponad 300 osób z całej Polski chorych na ciężką astmę alergiczną zostało objętych programem lekowym finansowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Program został uruchomiony w 2012 roku przez Ministerstwo Zdrowia w odpowiedzi na potrzeby rosnącej liczby pacjentów z ciężką alergiczną postacią astmy.

