Przydział uprawnień do emisji z krajowej rezerwy tylko w określonych przypadkach
Czy wnioskodawca może obecnie wystąpić do starosty i KOBiZE o przyznanie liczby uprawnień do emisji dla nowej instalacji?Pytanie pochodzi zprogramu Prawo Ochrony Środowiska.






