Podpisano umowę umożliwiającą rewitalizację Nowej Huty
Przedstawiciele ArcelorMittal Poland właściciela krakowskiej huty, reprezentanci Skarbu Państwa w osobach Wojewody Małopolskiego i Prezydenta Miasta Krakowa oraz przedstawiciele Nowego Centrum Administracyjnego sp. z o.o podpisali umowę określającą zasady współpracy stron przy projekcie mającym na celu rewitalizację obszaru Nowej Huty.




