Meksyk: policja usunęła strajkujących nauczycieli z centrum stolicy
Policja meksykańska usunęła w nocy z niedzieli na poniedziałek nauczycieli koczujących od września w centrum stolicy Meksyku. Nauczyciele protestują przeciwko reformom systemu oświaty.







