Enel-Med: otwieranie nowych przychodni oraz rozwój usług komercyjnych i w ramach NFZ
Enel-Med liczy na dużo lepsze wyniki w tym roku. Zapowiada walkę o większe kontrakty z NFZ, przede wszystkim w dwóch obszarach szpitalnictwie i diagnostyce obrazowej. Stawia również na sprzedaż komercyjną także w działającym w Warszawie szpitalu, w którym jak dotąd nie udało się zwiększyć kontraktowania. Centrum planuje otwarcia nowych przychodni, między innymi w Katowicach.