Ostrołęka: zakończenie rozbudowy szpitala specjalistycznego
Po 30. Latach rozbudowy oficjalnie oddano do użytku Mazowiecki Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce. Szpital podlega samorządowi województwa mazowieckiego, który wsparł w ostatnim czasie inwestycję kwotą ponad 170 mln zł.







